IMMKOS - Shitet Banesa në lagjën Iliria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje banesën në lagjën Iliria III/32 në Gjilan,(Përballë kombinatit të duhanit),banesa gjendet në katin V.
Banesa ka këtë përbërje:
Sallon me kuzhinë,tri dhoma të gjumit,dy banjo,dy ballkona dhe dy shpajza.
Banesa ka mundësi të ndarjes fizike 95m2 dhe 40m2,për arsyje se banesa është në formë të shtëpis dy katëshe.

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj. Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim