IMMKOS - Shitet Banesa në qendër

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje banesën në qendër të qytetit në Gjilan,banesa gjendet në katin përdhesë dhe ka 56m2.
Banesa ka këtë përbërje:
Sallon,kuzhinë,një dhomë të gjumit,një banjo,dhe një ballkon.
Banesa mund të shfrytëzohet edhe për ndonjë veprimtari afariste.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj. Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim