IMMKOS - Shitet Banesa në rr.Gjorgj Washington 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje banesën afër ish objektit të OSBE-së në Gjilan me 85m2,banesa është komplet e mobiluar në katin e gjashtë me pamje shumë të mirë ka qyteti,banesa është shumë moderne dhe e ndërtuar me standarde europiane.

Çmimi është i diskutueshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj. Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim