IMMKOS - Shitet banesa në qendër te ish objekti ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje Banesën me 93m2 ne katin e pestë e cila ka 3 dhoma xhumi, sallon dhe ballkonin me pamje nga rruga, banesa gjendet në qendër të qytetit te ish objekti i Katastrit në Gjilan,Objekti është i ndërtuar me standarde më të larta Evropiane dhe gjithëçka që është e punuar është e kulatitetit të lartë.


Zyra për Patundshmëri "immKos"në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim