Kerkoje Bashkinvestitor per Teknologji Prodhuese

Shitet nga: Halit 20 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjilan
Kerkoje bashkinvestitor per blerjen e teknologjise per industrine ndertitmore.
Teknologjia eshte kanadeze, dhe eshte fjala e fundit per prodhimin e paneleve per mure te jashtme dhe te mbrendshme te objekteve.
Tani me te madhe perdoret ne ndertimtari ne Kanada dhe USA.
Ekskluziviteti vlen per Ballkan.
Per me shume informata, paraqituni ne tel: 044/049 132 879; viber +37744132879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim