Kerkojm Banes me Qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 28 Tet 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Agjensioni per Menaxhim dhe Ndermejtesim te patundshmerive Amsa eshte ne kerkes per banese me qera.


Banesa kryesisht duhet te jete me keto kushte:


Sallon , kuzhine, tri dhoma gjumi dhe nje banjo.


Te gjithe ata pronar qe posedojn banesa me qera te na vizitojn ose te na telefonojn çdo dite nga ora 10:00 deri ne 18:00h nga e Hene e Shtune,ose permes telefonave me sms ose me emali 24h.


I falemderojm paraprakisht te gjith ata pronar te banesave qe deshirojn te bashkpunojn me ne.


Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj. Mund te na kontaktoni ne :


Tele : 0280/ 322 223


Mob : 045/ 280 801


Email: info@amsa-ks.com


Adresa:Haki Myderizi (afer postes se vogel) Gjilan 60000


WWW.AMSA-KS.COM


Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim