LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tregu i Gjelbert-Gjilan
Sipërfaqe: 92.4 m2
Komuna: Gjilan
Shitet:Banesa
Kuadraturë : 92.4m2
KatI:V
Organizimi i mbrendshëm:
a)qëndrimin ditorë
b)dy dhoma gjumi
c)wc+b
ç)banjo
d)terasë
e)depo
Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të
mjaftushme,kamera 24 orë,sigurim fizik,gjenerator etj.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agjs: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim