Leshoj Banese me Qera ne Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: banese 09 Shk 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Gjilan
Leshoj banesen me qera ne rr.Ismajl Ismajli afer ambulantes ne Gavran,banesa ka dhome me kuzhin dhe banjo,kjo banese mundet te ju pershtatet per student,apo per nje qift..
Per informata me te hollsishme lajmerohuni ne 044844395.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim