Lokali tek shkolla teknike n'Gjilan

Shitet nga: Skenda dhe mendi 10 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 13 m2
Komuna: Gjilan
Lokali gjendet tek shkollat e mesme saktesisht perball shkolles teknike ne rrugen kryesore.

Lokali eshte ne qera per momentin 120 euro ne muaj.
Dokumentet jane ne rregull se bartet ne emrin e juaj ne momentin kur behen nenshkrimet te noteri.
Qmimi 29 mije euro (pak i negociushem)

+38649214685 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim