Me Marrveshje

Shitet nga: Rafet Rexhepaj 04 Maj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: ne qender perball Fitores
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Banesa Gjendeet ne Qender te Qytetit Banesa ësht në Pëerfundim e siper.. Banesa Posedon 2 Dhoma të Gjumit 1 dhom Të Ndejess Dhe Ballkon Banjo .. Banesa ësht ne Katin e 5 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim