Ndrrim i baneses në Gjilan,me banese ne Kamenice

Shitet nga: Sela 25 Shk 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ish Bojanina,rr.Xhevat Ajvazi Gjilan
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Gjilan
Banesa ka 50 m katror neto pa mure,e pershtatshme per banim,afer nga qendrat tregtare Etc.Viva etj.
Banesa ka Sallon,dhome fjetjeje.kuzhine.koridore banjo dhe Terase.Me hapsire te mjaftueshme parkimi.
Dokumentacioni eshte i rregullt,munde te behet edhe bartja tek pronari i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim