ORDINANCA ME QERA E GATSHME PER PUNE TE MENJEHER..

Shitet nga: Eros 20 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Gjilan
Jepet ordinanca me qera me te gjitha kushtet elegante per pun poseidon ujin rryme me ore ne vete kanalizimin posedon 3 dhoma plus koridorin si dhe osht e mobiluar dhe ne gjendje te rregullt per pun

Telefon
Shtepi
Villa me qera
Mercedes
BMW
GALAXY
Samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim