Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)291/17

Shitet nga: Ringa 12 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjilan
Shitet Banesa ne Gjilan:
Banesa ka 100 m2
Banesa eshte e Gatshme per Banim
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim