SHITET BANESA kati i III te AGMIA CENTER

Shitet nga: Hajra 05 Sht 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr Marie Shllaku PN Gjilan
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Gjilan
Shes banesen e gatshme per banim te perfunduar me siperfaqe prej 86m2 dhe njeherit me dokumentacionin e nevojshem te kompletuar > FLET POSEDIMIN > dhe numrin kadastral per bartjen e baneses ne pron te veten me perfundimin e pageses.per informata shtese ne ...
nr.tel kont 044290550
viber kont.+37744290550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim