SHITET BANESA 72 m². ME FLETEPOSEDIM

Shitet nga: Nexhmedin 17 Tet 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Gjilan-kamenice-Gjilan
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Gjilan
Renditja e Baneses nr 28:
Sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Ne siperfaqe prej 72 m².
Banesa nr 28, eshte ne katin e katert (4) te banimit ose ne katin e peste (5) te objektit.
Per momentin ne banese jane te vendosur me qera 4 punetor te nje kompanie afer objektit. Kjo eshte edhe arsyeja kryesore per domosdoshmerine e paralajmerimit te vizites se baneses nga ana e blersit potencial.

Nr. KATASTRAL I FLETEPOSEDIMIT : O-70403013-01960-5-218-2-34-0
Vet objekti gjendet perskaj rruges Gjilan-Kamenice-Gjilan, ose perballe objektit te ri te Gjykates Themelore ne Gjilan.

OBJEKTI ESHTE PUNUAR me sa vijon :
Fasada: Eshte punuar me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
Dritaret : Plastikë, PVC Gjermane.
Dyert: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat.
Instalimi i ujit: : I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është punuar me produktet e kompanisë se mirenjohur Gjermane “REHAU”.

GJENDJA MOMENTALE E OBJEKTIT
Furnizimi me uje 24 ore.
Ngrohja qendrore realizohet me rryme
Objekti disponon me dy ASHENSORE. Ashensoret jane produkt i kompanise Gjermane “KLEEMANN” me kapacitet 750 kg, me bateri. Ashensori ka qasje deri ne podrume te objektit.
Rrjet kabllore per : Telefon fix, internet,
Pas perfundimit te procedures se pagesave, prona bartet tek bleresi pa kurfare problemi.
Cmimi si dhe mnyra e pageses behet sipas dakordimit paraprak me shkrim, prane njeres prej zyreve te notereve ne Gjilan. Noterin e PAGUAN DHE E PERZGJEDHE vet BLERESI i baneses.

E mirepres cdo thirje telefonike apo elektronike per t`u takuar ne vet objektin dhe natyrisht per te biseduar dhe njoftuar per se afermi me te gjitha procedurat tekniko-juridike te ndertimit.

Per me shume detaje mundeni te me kontaktoni ne:

Tel. fix. 0280 330 267
Mob. 044 433 263
Viber. +37744433263
Mail adrese: nexhmedinsalihu@gmail.com si dhe
ne adresen: www.facebook.com/nexhmedin.salihu.52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim