SHITET BANESA NE QENDER -ndertim i vjeter

Shitet nga: Petrit 24 Qer 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa te rruga pazarit Ne qender , banesa posedon sallonin plus kuzhinen nveti , 2 dhoma te gjumit , 2 banjo , koridori dhe ballkonin E gatshme per
Banim , banesa eshte e mobiluar, flm per mirkuptim 044638370. Banesa eshte ndertim i vjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim