SHITET BANESA

Shitet nga: vedat 20 Dhj 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: KAMNIK . BANESA E BOJANES
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Banesa gjende te BANESA E BOJANES NE KAMNIK.
Banesa ka 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi. banjo. 2 ballkona.
kati i 6,
ka ashensore e sigurimi me kamera ne hyrje dhe kate. banesa eshte e gatshem per banime miniher, e re
Qmimi i diskutueshem..

qmimi : 600 m2 i diskutushem
vedati 044874035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim