SHITET BANESE NE SOLITER

Shitet nga: Uran Mujku 30 Sht 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Skenderbeu P+13
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa(Garsonjerk) ne katin e dhjete, teresisht e mobiluar, e rinovuar me llaminat, dritare dhe dyer. Kushtet shum te mira per banim, banesa ka lift, dera hyrese posht eshte me qeles per secilin banore.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim