Shes Banesat 87 &110m2 "CITY PROJECT" Me çmim te..

Shitet nga: BURIM 10 Sht 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Gjilan
Shes apartamentin (banesën) me sipërfaqe banimi 87m2ne Katet 4 dhe 5-te dhe me 110m2 kati I-re ne kompleksin e ri “CITY PROJECT"....përball qendrës tregtare AGMIA i cili posedon sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 wc, ballkon me pamje kah LINDJA, koridor dhe nje depo ( shpajz) keto 3 banesa jane te gatshme per banim.

kurse ne fazen e ndertimit e qe perfundojn ne fund te keti viti ka:
103m2 kati i 1
89m2 kati i pare
86 m2 kati i pare

Kompleksi do te ketë park dhe parking si dhe këndin e lojërave për fëmijë.
Kompleksi me i ri ne Gjilan i vetmi me standarde evropiane....çmimet me te lira (jashtëzakonisht te arsyeshme)

Banesat punohen:

FASADA: Punohet me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane.
DYERT: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat
INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane.
UJE: Furnizimi me uje 24 ore.
NGROHJE QENDRORE:
ASHENSORET: Jane “KLEEMANN” Gjerman, 750kg, me bateri / ka qasje deri ne garazhe.
TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor.
INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon.
Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu.
çmimi eshte jashtëzakonisht i volitshëm si dhe me forma pagese shume te arsyeshme
per detaje shtes mund te me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim