Shes Banesen me 68m2 URGJENT te tregu i gjelbert

Shitet nga: BURIM 12 Gsh 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me 68m2 ne katin e 2 e cila ka nje renditje shume funksionale sic mund te shihet ka mundesi te organizimit ne disa menyra e qe ne kete faze ndertimi eshte e mundur te aplikohet sipas zgjedhjes se bleresit.
Lokacioni eshte pra te tregu ndryshe ne qender te qytetit, kompleksi banesor ka hapsira te medha parkuese dhe gjelberuese e cila edhe pse ndodhet ne zemer te qytetit te jep pershtypjen e nje periferie sepse eshte shume lagje e qete.
per detaje shtes mund te me kontaktoni ne cdo kohe.
viber: +37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim