Shes Banesen me 74m2 te ish morava e binqes

Shitet nga: BURIM 04 Gsh 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa te ish objekti i moraves se binqes me 74 m2 me dy dhoma gjumi.
banesa eshte ne katin e pare dhe eshte e gatshme per banim.
per me teper info mund te me kontaktoni ne cdo kohe
+37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim