Shes banes 2-dhomshe

Shitet nga: Meti Dje 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Gjilan
Pershendetje, Shitet banesa 2-dhomshe
ne Gjilan perball faunes.
-Banesa asht e gatshem per banim.
-Banesa posedon Klimatizim!
-Banesa i ka Perafersisht 62m2 dhe asht ne ktin e 4
-Banesa posedon ashensor.
-Banesa Asht e shprazur pa mobile!
Dhe nuk ipet me qera.!
(Shikoni Foto)
Per Informacione shtes Telefono(viber)
🤝
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim