Shes banesat

Shitet nga: Burim 29 Sht 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Shiten banesat shume cilesore ne Gavran me siperfaqe te ndryshme dhe kate te ndryshme.
Ejani dhe binduni per cilesin
Per detaje shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim