Shes banesen ne qender te qytetit

Shitet nga: shevqet 14 Pri 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: parku i qytetit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Bodrum
Komuna: Gjilan
Shitet banesa tek parku i qytetit gjindet ne katin e dyte banesa eshte e lire dokumentacioni osht ne rregull
ajo ka nje dhome te fjetjes nje sallon kuzhin shpajz koridor ballkon dhe wc. banesa ka 65mk plus edhe podrumi me 10mk me munci shendrimi ne lokal pasi ka pamjen nga rruga kryesore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim