Shes orgjent banesa dhe lokale te tregu i gjelbert

Shitet nga: Zeqa 31 Jan 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Shes banesa dhe lokale ne qender te gjilanit te tregu i gjelbert qmimi i volitshem mundsi ndrrimi me vetura ju mirpresim na kontaktini ne nr 044132737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim