Shiten banesat 123m2 ne katin e 5-te dhe 6-te

Shitet nga: ECO STANDARD Dje 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Perball Gjykates Themelore - Gjilan
Sipërfaqe: 123 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Gjilan
Shiten banesat 123m2 ne katin e 5-te dhe 6-te
Sallon, 3 dhoma gjumi, 2 banjo
Gjendet perballe Gjykates Themelore – Gjilan

Cmimi sipas marreveshjes

+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim