Shiten tri banesa ne katin e njejt kati shtate.

Shitet nga: Armend 24 Jan 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 125.42 m2
Komuna: Gjilan
Banesat jane afer njera tjetres shiten ndaras dhe bashke.
Banesa gjendet afer rrethit te ETC-se.
Banesat mund ti shihni ne foto.
1-Banesa 125.42 metra katrore
2-banesa 104.73 metra katrore
3- banesa 91.81 metra katrore
+38649214685 viber
Qmimi 520 euro per meter katrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim