Shitet Banesa Garsonjere ne Qender te Gjilanit

Shitet nga: Halit 16 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: 'Skenderbeu' 1/5
Sipërfaqe: 28 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Banesa gjendet ne qender te qytetit perball Komunes se Gjilanit, ka afer Teatrin po ashtu edhe Xhamine. Banesa eshte Garsonjere ka 28 metra katror. Banesa gjindet ne katin e pare, nuk eshte ne Hipotek dhe eshte me dokumente te rregullta, per informata me te hollesishme mund te kontaktoni ne kete numer: 045-352-738
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim