Shitet Banesa ne qender te qytetit

Shitet nga: OSMANI 24 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjilan
Komuna: Gjilan
Shitet banesa në katin e IV.
Banesa posedon këtë renditje: sallon ,kuzhinë,një dhomë gjumi ,një shpajz,një ballkon dhë një banjo.
Dyshemeja parket,llaminat dhe pllaka,dyert dhe dritaret prej druri.
Banesa gjendet në qendër të qytetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim