Shitet Banesa

Shitet nga: Banesa 18 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Gjilan
Shitet Banesa me 65m² dydhomeshe , gjendet ne katin e pare dhe eshte perballe qendres tregtare Agmia ne rrugen kryesore.

Banesa eshte ndertim i ri ka lift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim