Shitet Banesa

Shitet nga: metti 05 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum
Komuna: Gjilan
Banesa posedon sallon dhe dy dhoma gjumi banjo ballkone,
Gjindet perball qendres tregetare Interex ne gjilan e sapo ndertuar
Bartja e baneses mund te behet permes Noterit
Ju faleminderit..
(Viber nr: +38649764794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim