Shitet banesa ne katin e katert te Albanica

Shitet nga: armend 07 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: GJILAN
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Gjilan
Banesa ka sallonin me kuzhine, ka dy dhoma te fjetjes dy banjo wc koridor shpajz dhe ballkon. Pamjen e ka kah qyteti.

Qmimi 620 euro metra katrore (i diskutueshem).

+38649214685 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim