Shitet banesa ne qender .!

Shitet nga: Naim 08 Mar 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa e cila ndodhet ne qender te qyteti te Gjilanit banesa eshte ne gjendje shume te mire,banesa posedon dy dhoma gjumi dhome te ndejes koridor banjo dhe ballkon ne katin e 3 ,numri kontaktus ne viber+41 76 735 18 24 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim