Shitet banesa ne qender te qytetit

Shitet nga: arber 14 Nën 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Sadullah Brestovci
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa 42metra katror ne qender te qytetit ne katin 4. Banesa ka nje sallon 4.3 x 4.7, kuzhinen me dhome 3 x 3.5 , korridorin, banjon, shpajzin plus nje bodrum 1.5x3 (4.5 metra^2).
Banesa ka pamje shume te mire dhe eshte e ngrohte gjate dimrit si dhe ka uje 24ore.
Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim