Shitet banesa perball qetrave tregtare

Shitet nga: Armend 28 Jan 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa perball vives dhe interex.
Kati 7 i parafundit.
Banesa ka sallonin e madh me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, banjo wc koridor dhe ballkonin e madh.
Pamjen e ka kah qendrat tregtare.
Qmimi 520 euro m katrore.
Marrim kompenzim nje veture deri ne 10 mije euro.
+38649214685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim