Shitet banesa te Premium 2 - ne ish OSBE-ne Gjilan

Shitet nga: Metush 25 Mar 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne ish osbe-ne perkatesisht ne pazarin e druve. Banesa ndodhet ne katin e 4 dhe ka 91 metra katrore. Ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 shpajz me mundesi per ta bere wc, salloni me kuzhine dhe 1 ballkon. Banesa behet gati per te jetuar deri ne verë. Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim