Shitet banesa

Shitet nga: Sevdai 15 Sht 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: Gjilan
Banesa ështe e renovume tersiaht;ibercuki,llaminati,dyer,dritare,kuzhina e re dhe gjitha mobilet qe gjinden nê të.banesa gjindet ne kamnik blloku i dytë,kati i dyte,banesa ka sallon, kuzhin,dhoma fjetjes, koridor dhe banjo per me teper nr. Tel ose vib:045273846
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim