Shitet banesa

Shitet nga: Naim 07 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjilan
Banesa gjendet ne qender te qytetit te Gjilani ,banesa ka dy dhoma gjumi,dhomen e ndejes,koridor,ballkon dhe banjo,banesa eshte ne katin e 3 ne gjendje shume te mire,qmimi sipas marrveshjes,numri kontaktus viber +41 76 735 18 24
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim