Shitet

Shitet nga: Shkelzen Gashi 21 Gsh 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Albanica
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Gjilan
Banesa ne kompleksin Albanica
Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi dy banjo dhe ballkonin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim