U shitën Flm stafit merrjep

Shitet nga: Ekrem 15 Pri 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Gjilan
Me rastin e shitjes së banesave tona ne Ferizaj Deshëm të falamenderojme stafin merrjep.

Gjithha të mirat dhe shumë e shumë suksese për Juve

+41 78 712 01 77


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim