URGJENT BANESA NE KATIN E 3 TE TE DRINI MARKET

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UC-EL 05 Krr 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR   490 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 93.25 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Banesa ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo wc, shpajz dhe ballkonin e madh. Ka hapsire te mjaftueshme per parking si dhe parkun per femije. Ka ashensor.
E gatshme.
Tel. +38649214685 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim