VETEM EDHE KATER BANESA !

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNT XHEVDA DECOR 29 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr. Mulla Idrizi - Gjilan
Sipërfaqe: 146 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
NNT XHEVDA DECOR ne perfundim te objektit te pare ofron vetem edhe Katër Banesa.


1. Objekti ynë posedon leje te plotë Ndertimi.

2. Objekti Banesor eshte I ndertuar me Kualitet te larte me norma dhe standarde Gjermane.
3. Objekti posedon dy Ashensorë, ku ju garantojme se do te punojne 24h
4. Banesat jane te ndertuara me duple mure, ose muret ndarese ne mes te cdo Banesa qe elimonojne zhurmen, si dhe cdo Banes posedon Ballkon.
5. Rryma, Uji, Ngrohja dhe te gjitha elemenet tjera percjellese kane Garancion.
6. Çdo Banes posedon Oxhakun per adhuruesit e Kaminit.
7. Banesat do te jene te lyera me Gled ose Abrib ( sipas shijes suaj)
8. Keni mundesin e zgjedhjes mbi 10 lloje te pllakave.
10. Nxemje qendrore
11. Objekti ynë posedon Garazha nentokesore si dhe Parking te jashtem.
12. Kendi i lojrave per femije.
13. Hapsire te mjaftueshme gjelberuaese.
14. Banesat do te kenë: Internet, Kabllovik, interphone, telephone…
15. Per here te pare tek ju NNT XHEVDA DÉCOR ofron edhe Banesa Duplex me dy Kate Banimi.

16. Gjeja e cila e vlenë te cekët dhe vlerësohet eshte Banoret e Kompleksit XHEVDA DECOR do te kene mundesin e shfrytezimit te nje lokali te perbashket per raste te ndryshme si : Ahengje familjare, etj etj…

STANDARDI YNE ESHTE I LARTE ÇMIMET JANE TE ARSYESHME.
Tel per kontakt: +37744 705 777
Adresa: rruga/ Mulla Idrizi - Gjilan

Sugjerim: Vetem edhe 2 Banesa Duplex - Kati 3/4 dhe 5/6.
Permebajtja e Duplex : Kati Parë Qendrimi ditor, Kuzhina, Banjo dhe wc, Terasa. Kati i dyte: Dy dhoma gjumi, Banjo, Depo dhe Terasa. me pamje nga rruga.

Ndersa: Banesa standard Kti i shtatë 124m2 Permbajtja : Salloni, Kuzhina , tri dhoma gjumi, banjo dhe nje wc ndihmese dhe Terasa. me pamje nga rruga.

Banesa 88.6m2 Me dy dhoma gjumi, Salloni , Kuzhina Banjo dhe Terasa ne katin e pestë, me pamje nga rruga.

dhe, 75m2 me dy dhoma gjumi , Salloni, Kuzhina, bBanjo dhe terasa ne katin e shtatë, me pamje nga rruga.

Falemderit per Besimin tuaj: NNT XHEVDA DECOR

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim