banes 70m2

Shitet nga: ... 10 Mar 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Gjilan
shitet banesa 70m2
ne bujanin kati i 5
banesa ka sallon me kuzhin te perbashket
,banjo
dhe ni dhom gjumi + ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim