banesa

Shitet nga: sylejman 11 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Gjilan
Shes banesen perball agmija center rruga bujanovcit km 1.
Banesa ka 2 dhoma te fjetjes
Banjo
Shpajz
Sallon
Banesa eshte e re dhe eshte ne katin e pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim