flm MERRJEP. U SHIT

Shitet nga: Blerim ajvazi 28 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me siperfaqe rreth 85m2,banesa ka nje sallon te madh me kuzhine shume te pershtatshem per ndeje.ka dy dhoma gjumi,shpajz,banjo ,koridorin si dhe ballkonin ka lindja.Ka te intaluar nxemjen qendrore me rrym por ka edhe oxhakun qe mund ta perdorni.Banesa eshte e re dhe eshte e pershtatshme per nje familje.Banesa gjendet te rrethi (afer fushes se futbollit)ne rruge te Ferizajit,100 metra poshte Getit Market .afer parkut te femijeve.Te gjith teinteresuarit serioz mund te lajmrohen ne numrin kontaktues ,ndrrimi i mundshem me ndonje shtepi ne afersi te qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim