jepet me qira marketi prej 140m2 te dheu ibardh

Shitet nga: ganiu 28 Pri 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: gjilan dhu i bardh
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Gjilan
jepet meqira marketi prej 140 metrav katror te dheu ibardh marketi asht vend te pershtatshum dhe asht ne funkcion asht ingarkum me mallra dhe jipet me qera qeraja 400 ero qmimi idiskutushum malli sipas marveshtjes me qiramarrsin te interesuarit lajmronu ne telefonin 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim