shes Banesat me 85m2 dhe 110m2 ne Gjilan

Shitet nga: BURIM 06 Maj 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Shiten banesat te ceni company
1. 110 m2 kati i dyte 3+1 pra dy dhoma gjumi me salllon dhe kuzhin
2. 85 m2 kati i dyte 2+1
banesat gjenden ne mes te segmentit rrugore qe lidhe magjistralen (te pompa e derivateve) me rrugen qarkore
per detaje shtes mund te me kontaktoni ne Viber: +37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim