shes banesen

Shitet nga: Rafet 04 Tet 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne qender te Gjilanit te vendi i quajtur te Mlini, banesa eshe ndertim i ri edhe eshte ne perfundim e siper .
Banesa eshte ne katin e peste dhe posedon nje sallon me kuzhine ,ka 2 dhoma te gjumit ,nje banjo ,nje ballkon te pershtatshem dhe nje pamje shum te mire nga lindja,banesa ka liftin si zakonisht.Banesa ka nje qmim te aresyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim