shiten banesat afer ish 16 nandorit

Shitet nga: ganiu 12 Shk 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: te ish 16nandori gjilan
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Gjilan
banesat jan afer ish 16 nantori banesat me qelsa ne dor banesat jan ne katin6 dhe 7 dhe 8 qmimi 550 erom2 mateper thir 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim