shitet banesa p132 m2 perball gjykates

Shitet nga: ganiu 20 Mar 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 132 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor
Komuna: Gjilan
banesa gjindet katin e4 ka siperfaqe 132m2 3dhomshe banesa shitet dhe bahet nddrrim me tok te interesuarit lajmronu netel 044766877 ganiu mateper kontakto per informata me pare kushton 72mi ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim